John

  Overlijdensbericht John Janssen

Gisteren bereikte ons het verschrikkelijke nieuws dat onze dierbare collega John Janssen (lid team vmbo onderbouw) is overleden. John heeft de oneerlijke strijd tegen zijn ziekte helaas moeten opgeven. Wij hebben ontzettend veel respect voor de wijze waarop hij deze strijd tot het einde krachtig en dapper heeft gevoerd. Ook zijn enorme blijvende betrokkenheid bij onze school was bewonderenswaardig. Wij zullen hem erg missen.

Wij wensen zijn vrouw en Helen (onze collega) en zijn dochters Nadia en Tara, beide oud-leerlingen van onze school, heel veel sterkte en kracht toe in deze verschrikkelijke tijd.

Klik hier om een bericht te schrijven in het condoleanceregister.

Voor een persoonlijk bericht:

Familie Janssen - Dorenbos
Kasteellaan 37
5932 AE Tegelen