Berden Voorjaarsloop...
Op zondag 8-3 stond Venlo weer in het teken van de Berden Voorjaarsloop. En de gebouwen van College Den Hulster dus ook. Deze sportieve zondag trok ook dit jaar weer vele honderden lopers uit binnen- en buitenland naar dit sportevenement. College Den Hulster diende wederom als startlocatie. De Berden Voorjaarsloop is het op één na grootste loopsportevenement in Noord-Limburg. De start- en finishlocatie zijn gesitueerd op de terreinen van onze school aan de Hagerhofweg in Venlo. De organisatie kan daar gebruik maken van de faciliteiten van onze school. Dit betekent dat ze de beschikking hebben over een grote en gezellige binnenruimte en voldoende kleedruimtes en douchegelegenheid. De kledinginname is gratis. Ook is er voldoende parkeergelegenheid in de buurt. 
Klik hier voor een korte sfeerimpressie gemaakt door de redactie van Omroep Venlo. 
 
https://omroepvenlo.nl/nieuws/artikel/venlonaar-rik-van-wijlick-wint-wedstrijd-door-eigen-wijk  
 
bvl logo 20